Efsane Su Tesisatçısı – Su Kaçağı Tespiti – Tıkanıklık

Efsane Su Tesisatçısı

Efsane Su Tesisatçısı profesyonel hizmetleri sayesinde, eskiden şüphe ve tahminlere dayalı tıkanıklık ve su kaçağı tespiti işlemleri yerini noktasal tespitlere bırakmıştır.

Efsane Su Tesisatçısı

Lavabo bataryası değişimi su tesisatçısı, eviye bataryası değişimi, musluk tamiri su tesisatçısı, taharet musluğu değişimi su tesisatçısı, ara musluk değişimi su tesisatçısı, vana değişimi su tesisatçısı, basınç regülatörü takma su tesisatçısı, klozet tamiri su tesisatçısı, klozet iç takım değiştirme su tesisatçısı, lavabo tıkanıklığı su tesisatçısı, gider tıkanıklığı açma su tesisatçısı, gider temizliği su tesisatçısı, ocak bağlantısı, cihazla su kaçağı tespiti su tesisatçısı, kameralı tıkanıklık açma su tesisatçısı, doğalgaz tesisatı, kombi montajı, çift yönlü petek temizliği su tesisatçısı, bakır boru tesisat su tesisatçısı, bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, robotla kanal tıkanıklığı açma su tesisatçısı, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma su tesisatçısı, logar tıkanıklığı açma, su basınç ayarlayıcı montajı,  su tesisatçısı ve benzer sıhhi tesisat arızalarında İstanbul dahilinde tüm semtlere su tesisatçısı hizmeti vermekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti – Efsane Su Tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzün gelişmiş teknolojisi sayesinde eskiden olduğu gibi problem olmaktan çıkmıştır. Eskiden şüphe ve tahminlere dayalı su kaçağı bulma işlemi çoğunlukla başarısızlıkla sonuçlanırken günümüzde başarısızlık oranı elektronik dinleme cihazları ve termal kameralar sayesinde oldukça düşmüştür.

Kameralı Tıkanıklık Tespiti

Tıkanıklık açma da günümüzün gelişmiş kamera ve robot teknolojisi sayesinde eskiden olduğu gibi problem olmaktan çıkmıştır. Eskiden şüphe ve tahminlere dayalı tıkanıklık tespiti işlemi çoğunlukla başarısızlıkla sonuçlanırken günümüzde tıkanıklık tespitinde başarısızlık oranı mini kameralar sayesinde oldukça düşmüştür. Kameralı tıkanıklık açma…

Petek Temizliği – Petek Temizleme

Petek temizliği sayesinde doğalgaz kalorifer sisteminiz ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi verimli ve iyi ısıtacaktır. Bunun yanında iki yılda bir yaptıracağınız çift yönlü, ilaçlı petek temizleme sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyeceğiniz gibi doğalgaz kombinizin arıza yapma olasılığı da oldukça azalacağından uzun yıllar sorunsuz çalışacaktır.

Klozet Tamiri – Rezervuar İç Takım Sifon Değiştirme

Klozet sorunları yerleşiminden çalışma mekanizmasına kadar tahmin edilenden oldukça fazla ve hassastır. Örneğin hatalı monte edilmiş bir klozet kısa zaman içinde çatlayabilir, kırılabilir veya zemine iyi oturmadıysa her kullanımda rahatsız edici tıklama sesi çıkarabilir. Klozet iç takımları da oldukça karışık iki bölümden oluşur. Bölümlerden ilki depoya su almaya ve depo dolunca kesmeye yararken inci bölüm ise birinciden tamamen ayrı çalışsan ve sifon düğmesine basıldığında önceden ayarlanmış miktarda suyu klozete bırakan sistemdir. Her iki sistemde arızaya her an açık sistemlerdir ve kaliteli ürünler kullanarak daha uzun süreler rahat edebilirsiniz.

Efsane Tesisat